محل تبلیغات شما
حاتمی‌كیا: خود را سرباز این نظام می‌دانم/ این مظلومیت شیعه است که نمی توان خیلی چیزها را نشان داد

نشست خبری فیلم سینمایی به وقت شام به كارگردانی ابراهیم حاتمی كیا برگزار شد

حاتمی کیا حاتمی‌كیا: خود را سرباز این نظام می‌دانم/ این مظلومیت شیعه است که نمی توان خیلی چیزها را نشان داد 

به گزارش جام نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، نشست خبری فیلم سینمایی به وقت شام به كارگردانی ابراهیم حاتمی كیا، در حالی در پردیس ملت آغاز شد كه بابك حمیدیان یكی از بازیگران اصلی این فیلم در این جلسه حضور نداشت.

در همان ابتدا، گبرلو مجری نشست خبری اسم فیلم را اشتباه گفت كه با خنده حضار همراه شد!

سپس، حاتمی كیا در ابتدای صحبت های خود درباره ساخت این فیلم گفت: این فیلم را یك سرباز وطن ساخته است؛ من خود را سرباز این نظام می دانم و دلم برای جهادگران این مرز و بوم می تپد.

كارگردان آژانس شیشه ای» در ادامه اظهار داشت: دلم می خواست همه مظلومیت شهدای مدافع حرم را نشان می دادم اما بنا به دلایلی ترجیح دادم کلی تر به این جریان نگاه کنم.

او درباره پرداختن به موضوع داعش در این فیلم گفت: من روزی کل گروه را جمع کردم و اجبار کردم همه فیلم‌هایی که داعشی‌ها ساختند، اعم از سربریدن و صحنه‌های دلخراش را ببینیم. ترکیب داعش به شدت اگزجره است و من تلاش کردم تا جایی که ممکن است این اگزجره بودن را در بستر قصه نشان دهم. با این حال در سكانس سر بریدن، تمام تن و بدنم لرزید و نخواستم فیلم خشن بسازم.

سلامتی و نشاط بین دینداران!

آموزش گذاشتن تصویر

چگونه خود را در مقابل وسوسه های شیطانی حفظ كنیم؟

فیلم ,سرباز ,خبری ,نظام ,نشان ,حاتمی ,این فیلم ,این نظام ,سرباز این ,را سرباز ,خود را ,كارگردانی ابراهیم حاتمی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش قیمت آبگریز و ضد آب شیشه ی خودرو چیست چیه چیکار میکنه از کجا بخرم کفش کتونی کتانی رنگ سبز نارنجی ابی سرمه ای قهوه ای دخترانه زنانه 2021 panapechi speedperviri آموزشی Ruby's receptions املاک کوک|ویلا|زمین|آپارتمان|شمال|نوشهر |تازه آباد|املاک شاهد| relationsh trimfaidaibar ترانه باران زندگی